O firme

Spoločnosť OLEJÁR patrí k výrobcom sklolaminátových výrobkov na Slovensku. V začiatkoch jej pôsobenia na výrobnom trhu sa zaoberala výrobou sklolaminátu tzv. ručným kladením a výrobou umelého kameňa odlievaním na báze epoxidových živíc. K zásadnému obratu výrobe došlo začiatkom roku 2001 kedy sme zaviedli vákuovo-napeňovací systém na báze nenasýtenej polyesterovej živice.

Vychádzali sme najmä z vlastných praktických skúseností ako aj požiadaviek zákazníka. Tento progresívny systém umožnil v podstatnej miere znížiť únik emisií do prostredia. Ešte pružnejšie reagovať na požiadavky zákazníka, zvýšiť produkciu a kvalitu výrobkov. Výrobná kapacita firmy umožňuje vyrábať v malých i stredných sériách, malo objemových aj veľko-plošných produktov. Podľa požiadaviek zákazníka vyrobíme model, formu aj finálny výrobok.

V roku 2008 sa naša spoločnosť začala zaoberať problematikou riešením a odstraňovaním bariér pre nevidiacich a slabozrakých, uviedli sme na trh jedinečné protišmykové oceľové, mosádzne, homogénne neglazúrované keramické dlaždice a plastové hmatové indikátory. Tieto produkty pomáhajú v pohybe nevidiacim a slabozrakým.

Sme špecialistami vo výrobe, dodávke a inštalácii varovných, vodiacich a signálnych pásov v exteriéroch a interiéroch.

Všetky naše indikátory sú kontrolované na kvalitu. Ponúkame len produkty najvyššieho štandardu.

Ako poskytovateľ služieb na kľúč, zaručujeme nielen dodržiavanie všetkých štandardov, ale asistujeme architektom a dizajnérom pri starostlivosti o estetiku inštalácie. Naša obratnosť je rýchla a spoľahlivá. Pracujeme s našimi partnermi a zákazníkmi tak, aby sme vyriešili všetky ich potreby ohľadom hmatových indikátorov.

Naše výrobky sa vyznačujú vysokou životnosťou prvotriednou kvalitou a funkčnou spoľahlivosťou.